Leśnictwa Leśnictwa

LEŚNICTWO NEPLE

Leśniczy - Mariusz Panasiuk
502 502 363

mariusz.panasiuk@lublin.lasy.gov.pl

Kancelaria Leśnictwa: Neple, ul. Leśna 7, 21-550 Terespol

Podleśniczy - Sławomir Dedes

tel. 502 502 361

slawomir.dedes@lublin.lasy.gov.pl

LEŚNICTWO WÓLKA DOBRYŃSKA

Leśniczy - Sławomir Kurowski
502 502 372

slawomir.kurowski@lublin.lasy.gov.pl

Kancelaria Leśnictwa: Wólka Dobryńska 155a, 21-512 Zalesie

Podleśniczy - Andrzej Skrzypczak, tel. 502 502 362

andrzej.skrzypczak@lublin.lasy.gov.pl

LEŚNICTWO ZALESIE

Leśniczy - Jarosław Dawidziuk
502 502 373

jaroslaw.dawidziuk@lublin.lasy.gov.pl

Kancelaria leśnictwa: Chotyłów, ul. Piszczacka 29, 21-530 Piszczac (plac biura nadleśnictwa)

Podleśniczy - Tomasz Sylwesiuk, tel. 502 502 371

tomasz.sylwesiuk@lublin.lasy.gov.pl

LEŚNICTWO LUTNIA

Leśniczy - Stanisław Pietrusik
502 502 374

stanislaw.pietrusik@lublin.lasy.gov.pl

Kancelaria leśnictwa: Kolonia Horbów 24a, 21-512 Zalesie

LEŚNICTWO KŁODA

Leśniczy - Grzegorz Ostrówka
502 502 375

grzegorz.ostrowka@lublin.lasy.gov.pl

Kancelaria Leśnictwa: Zalutyń 14, 21-530 Piszczac

Podleśniczy - Hubert Ulita, tel. 502 502 365

hubert.ulita@lublin.lasy.gov.pl

LEŚNICTWO KODEŃ

Leśniczy - Marcin Wenio
502 502 376

marcin.wenio@lublin.lasy.gov.pl

Kancelaria Leśnictwa: Kopytów 69, 21-509 Kodeń

Podleśniczy - Paweł Kościuczyk, tel. 502 502 366

pawel.kosciuczyk@lublin.lasy.gov.pl

LEŚNICTWO POŁOSKI

Leśniczy - Marcin Lewczuk
502 502 377

marcin.lewczuk@lublin.lasy.gov.pl

Kancelaria leśnictwa: Połoski 40, 21-530 Piszczac

Podleśniczy - Hubert Fabisiak, tel. 502 502 367

hubert.fabisiak@lublin.lasy.gov.pl

LEŚNICTWO ZABŁOCIE

Leśniczy - Waldemar Sobechowicz
502 502 378

waldemar.sobechowicz@lublin.lasy.gov.pl

Kancelaria leśnictwa: Kolonia Zabłocie 28, 21-509 Kodeń

Podleśniczy - Przemysław Sawicki, tel. 502 502 368

przemyslaw.sawicki@lublin.lasy.gov.pl

Podleśniczy - Tomasz Bil, tel. 537 502 752

tomasz.bil@lublin.lasy.gov.pl

LEŚNICTWO DOBRYŃ

Leśniczy - Andrzej Karmasz
502 502 379

andrzej.karmasz@lublin.lasy.gov.pl

Kancelaria leśnictwa: Dobryń Duży 77, 21-512 Zalesie

Podleśniczy - Tomasz Karwowski, tel. 570 502 390

tomasz.karwowski@lublin.lasy.gov.pl

LEŚNICTWO TERESPOL

Leśniczy - Robert Kopacz
502 502 380

robert.kopacz@lublin.lasy.gov.pl

Kancelaria leśnictwa: Wólka Dobryńska 155, 21-512 Zalesie

Podleśniczy - Szabluk Grzegorz, tel. 502 502 364

grzegorz.szabluk@lublin.lasy.gov.pl